Kūlverstukas ir Krokodilas Gena lietuviškai


Animacinio filmo «Kūlverstukas ir Krokodilas Gena» aprašymas:

Pagal Eduardo Uspenskijo istorijas sukurtame daugiaserijiniame senosios animacijos filmuke „Krokodilas Gena“ pasakojama, Genos ir jo draugų – Kūlverstuko, Skrybėliuotės, Galios ir kitų nuotykiai. Filmuko herojai moko vaikus būti draugiškais, nuoširdžiais, sąžiningais, geraširdžiais. Tik suktoji Skrybėliuotė su savo žiurke Larisa vis krečia aibes, tačiau vos draugam prisireikia pagalbos, pirmoji prisistatęs padėti. Lietuviškai įgarsintame filmukas „Krokodilas Gena“ rodomos linksmos, nuotaikingos, pamokančios ir įsimintinos istorijos vaikams ir jų tėveliams.

Visos serijos 1-4 lietuvių kalba.

1 serija: Krokodilas Gena (1969) – gerasis krokodilas Gena dieną dirbdavo zoologijos sode krokodilu, o vakarais jausdavosi vienišas ir dėl to labai liūdėdavo, kol vieną dieną davė skelbimą, kad ieško draugų. Ir draugai atsirado – mergaitė su šuniuku ir Kūlverstukas – nežinomos rūšies labai mielas ir geraširdis sutvėrimas. Nuo tos akimirkos jų gyvenimas pasikeičia, o netrukus prasideda ir nepaprasti judviejų nuotykiai.

2 serija: Kūlverstukas (1971) – kūlverstukas sveikina krokodilą Gena su gimtadieniu ir padovanoja jam dovaną. O toliau draugai bando pastatyti vaikams žaidimų aikštelę ir padeda pionieriams surinkti metalo laužą.

3 serija: Skrybėliuotė (1974) – šį kartą krokodilas Gena, Kūlverstukas bei ponia Skrybeliuotė traukiniu keliauja atostogauti į Krymą. Pakeliui ponia Skrybeliuotė pavagia iš draugų kelionės bilietus, o griežtas kontrolierius išprašo draugus iš traukinio. Štai čia ir prasideda draugų nuotykiai, per kuriuos jie sutramdo gamtos teršėjus, netvarkingus turistus ir rūpinasi ekologine aplinkos švara.

4 serija: Kūlverstukas eina į mokyklą (1983) – krokodilas Gena išsiaiškina, kad Kūlverstukas nemoka skaityti, ir nori jį leisti į mokyklą, tačiau joje vis dar vyksta remontas. Be draugų pagalbos remonto laiku nepabaigsi… Netikėtai jiems padeda ponia Skrybeliuotė, kuri paskubina mokyklos remontą, kad šis būtų baigtas iki rugsėjo 1-osios. Krokodilas Gena tampa gamtos mokytoju, o Skrybeliuotė – darbų mokytoja.


Žiūrėti Kūlverstukas ir Krokodilas Gena (1-4 serijos) animacinį filmą online nemokamai

  • Pasirinkite grotuvą:  
    Grotuvas #1Grotuvas #2

„Animukas.TV“ – svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti animacinius filmukus, serialus ir vaizdo įrašus vaikams. Mūsų svetainėje esantys online grotuvai turėtų veikti visuose „Android“ įrenginiuose, mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose bei iPhone ir iPad, kuriuose veikia iOS.Filmo «Kūlverstukas ir Krokodilas Gena» atsiliepimai

  • 1) neįžeidinėkite kitų vartotojų;
  • 2) nenaudokite keiksmažodžių komentaruose, mes juos vis tiek pašalinsime;

nojus 1 year ago  

Jus man pasakykite kur jums rasti daugiau seriju

IMDB7.92035
ATSILIEPIMAI1

Norite panašių filmų?

Animacinis filmas «Kūlverstukas ir Krokodilas Gena» yra šiose rinkiniuose: