Drakonų Kova 1 sezonas lietuviškai


Animacinio filmo «Drakonų Kova» aprašymas:

Dragon Ball visiems puikiai žinomas ir tikra fanatizmą sukėlęs anime. Jame puikiai dera daugybe įvairiausių žanrų ir puikus humoro jausmas o tas ir padaro šį anime tokį išskirtini. Viskas prasideda kai mergaitė vardu Bulma keliaudama ir ieškodama paslaptingu “Drakono rutuliu” sutinka keista, maža berniuką vardu Songokas. Kuris kaip paaiškėja turi viena iš drakono rutulių. Bulma jam papasakoja, kad surinkus septynis drakono rutulius pasirodo dievas drakonas ir išpildo bet koki norą, taip ji įkalba Goka vykti kartu su ja nes jis nesutinka atiduoti jai savo drakono rutulio kurį jam paliko senelis. Pradėję kelionę randa sutinka vėžlį kuris paprašo jį nugabenti prie jūros. Songokas sutinka padėti ir jie trise vyksta prie jūros, nugabenus vėžlį prie jūros jis nuplaukia ir pakviečia savo šeimininką Muten Roshi kuris, kaip tik turėjo dar viena drakono rutuli, kurį jis atsidėkodamas Songokui padovanoja. Toliau ieškodami rutulių Bulma ir Gokas užklysta į mažą miestelį kurį terorizuoja didelis siaubūnas, Songokas būdamas geros širdies pasisiūlo jiems padėti ir nukauti ta siaubūną. Bet veliau kaip paaiškėja siaubūnas yra tik silpnas į kiaulę panašus padaras vardu Oolong’as mokantis keisti pavidalą. Taigi songokas ji nugali ir kaip padėką iš miestiečių gauna dar vieną drakono rutuli, bet kadangi Oolong’as gailis už savo poelgiu jis paprašo keliauti kartu. Ir taip jie tryse patraukia toliau. Kai jie nuklysta į dykuma juos užpuola plešikas Yamucha su savo pagalbininku Puar’u.. Veliau kai Gokui su draugais nepavyksta pasakyti tinkamo noro Divui Drakonui Rutuliai dingsta vieneriems metams. Taigi Visi draugai išsiskirsto į skirtingas puses Gokas vyksta pas Džina Vežli mokytis kovos meno karu su juo keliauja ir Oolong’u. Taip Gokas kartu su busimuoju savo geriausiu draugu Kuririn’u pradeda mokytis kovos meno ir ruošiasi Kovos menu turnyrui naujai drakono rutuliu “medžioklei” ir busimiems nuotykiams.

Žiūrėti Drakonų Kovos / Drakonų Kova (1 sezonas) animacinį serialą online nemokamai

  • Grotuvas #1:
    Grotuvas #2:

„Animukas.TV“ – svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti animacinius filmukus, serialus ir vaizdo įrašus vaikams. Mūsų svetainėje esantys online grotuvai turėtų veikti visuose „Android“ įrenginiuose, mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose bei iPhone ir iPad, kuriuose veikia iOS.Filmo «Drakonų Kova» atsiliepimai

  • 1) neįžeidinėkite kitų vartotojų;
  • 2) nenaudokite keiksmažodžių komentaruose, mes juos vis tiek pašalinsime;

Modestas 2 years ago  

tragiska kokybe vaizdo

duhelis 2 years ago  

idomus vaikystes filmukas

Algis 1 year ago  

Puikus.

the legendary snake 1 year ago  

geras anime man patiko nors jau beveik 40 metu bet atrdodo puikiai

\

Arijus 10 months ago  

Vaikystes anime, atsimenu iš mokyklos gryžes per BTV rodydavo labai didele nostalgija.

Kornelija 10 months ago  

Myliu sita filmuka.

Anonymous 10 months ago  

dovidas puikus filmukas

Tigras 10 months ago  

Man 35. Pamenu, kaip prieš 22 metus žiūrėdavome per LNK drakonų kovą z. Kaip greit laikas praėjo. Iki šiol pamenu pikolą, čičią, siaubūną bu, selą, son goką, vedžitą, kriliną… Kokia nostalgija. Visiems taip yra ir bus. Nes visiems atrodo, kad būtent jų vaikystėje viskas buvo geriau.

Neairiz 9 months ago  

Filmukas žiauriai geras senas bet labai nervuoja tos reklamos

    Admin 9 months ago  

    Tinklalapiui nebūtų galimybės egzistuoti be reklamos.

Vegitas 2 months ago  

Labai geros serijos gaila tik vieno dalyko
Senelio gohano mirties

IMDB8.554131
ATSILIEPIMAI11

Norite panašių filmų?